Про Нас

Нещодавно стартувала активна робота нашої команди - команди платформи громад.
У 2015-му році розпочався процес практичної реалізації реформи децентралізації – основоположної найголовнішої реформи в державі, яка покликана докорінно змінити життя кожної людини.
І сьогодні, враховуючи всі переваги і перспективи громад, ми розуміємо, що у 2020 році основним завданням для держави буде завершення децентралізації. І для себе маємо за мету те, щоб на чолі громад стали справді професійні люди.
Політику потрібно відкласти в сторону і привести на місцевих виборах до влади достойних людей.
Наразі виборче законодавство не дає можливості утворювати партійні об’єднання чи блоки.
Саме тому з‘явилася ініціатива створення Платформи громад, яка не є стандартною партією у звичному для всіх розумінні. Платформа громад має стати ефективним інструментом для досягнення простої цілі – через обрання якісних лідерів, громади мають стати успішними, зробивши успішною і сильною всю країну.
У нас немає одного лідера. Лідером і авторитетною людиною має бути кожен, хто представлятиме нашу команду в громадах. Відставляючи в сторону особисті амбіції, категорично не сприймаючи політиканство і популізм, ми закликаємо всіх, хто стоїть на державницьких позиціях, хто хоче використовувати свої знання і досвід для руху вперед – долучайтеся до нашої команди.
Сьогодні ми маємо шанс якісно змінити країну, і не маємо права втратити цей шанс!
Україна може і має стати успішною!