Всеукраїнське об’єднання «Платформа громад» представила кандидатів на голів ОТГ

У четвер, 17 вересня продовжилася конференція Івано-Франківської обласної партійної організації політичної партії ВО «Платформа громад».

Під час засідання партійці обговорили питання висування кандидатів на посади сільських/селищних голів та уточнення Єдиного та територіальних виборчих списків. Як повідомив головуючий на конференції Назарій Іванів, у виборчому списку кандидатів до обласної ради відбулися зміни. Зокрема, під номером 83 замість кандидата Юрійчука Івана Ярославовича балотуватиметься Іваночко Юрій Васильович.

Також головуючий зауважив, що затверджені на попередньому етапі конференції кандидати на голів Печеніжинської та Брошнів-Осадської територіальних громад Ігор Довірак та Назарій Іванів, вже подали документи на реєстрацію до відповідних територіальних виборчих комісій.

Сьогодні ж учасники конференції підтримали висування від партії ще 13 кандидатів на голів сільських/селищних територіальних громад. Зокрема, серед них кандидати на посаду голови Верховинської селищної ради Кікінчук Ярослав Миколайович та Рожнятівської селищної ради Дубина Сергій Миколайович.

Як зауважив Сергій Дубина, він вирішив балотуватися від «Платформи громад», бо тут зібралися справжні професіонали.

«Професіоналів з свого району я знаю усіх. Це насправді люди, які досягли успіху. Вважаю, що я також вже чогось досяг у своєму житті, тож хочу долучитися до команди, яка справді може привести громади до позитивних змін», - сказав Сергій Дубина.

Схожі новини