Відбулась чергова зустріч політичних кандидатів на програмі «Позиція Галичини»

«На війні всі методи хороші?»

Відбулась чергова зустріч політичних кандидатів на програмі «Позиція Галичини». Говорили про нові правила, старі методи виборів 2020 та незмінні сподівання.

Платформу Громад представляв Назарій Іванів, голова Брошнів-Осадської ОТГ Івано-Франківської області. Під час ток-шоу він поспілкувався з представниками інших партій. Зокрема потрібно виділити звернення до Ростислава Стаська, члена ПП «Європейська Солідарність», з проханням прокоментувати необгрунтовані звинувачення його колег по партії, на що не отримав конкретної відповіді. 

Раніше, член ПП Європейська Солідарність на особистій сторінці у фейсбуці безпідставно звинуватив ПП «Платформа Громад» у тому, що вона фінансується Медведчуком.  

Також було згадано пропозицію Дмитра Дзвінчука підписати Меморандум «Про чесні вибори», який дозволить проводити вибори прозоріше, без використання незаконних методів.

Наприкінці програми Назарій Іванів попросив не маніпулювати довірою громадян. Наголосив, що ми є християнами, тож діяти повинні відповідно.

 

Схожі новини