Василь Стефанишин – мій пріоритет будівництво мостів та освіта

ВО Платформа громад представила міську команду та висуванців на міських голів п’яти громад. Зокрема кандидатом на посаду міського голови Івано-Франківська від “Платформи громад” висунули Василя Стефанишина, директора Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату.

Василь Стефанишин переконаний, що професіоналізм у своїй справі – це надзвичайно важливо.

«Людина має бути активна там, де вона працює. Я працював в освіті, підприємництві, на державній службі. Зараз очолюю ліцей. Пройшовши деякі етапи в житті, досягнувши певних успіхів, я знаю, як змінити місто на краще. В житті кожен господар і успішний підприємець має досягати успіху. Для цього має складати планування, заробляти спочатку кошти, а потім їх тратити, а не навпаки», -переконаний Стефанишин.

Висуванець на міського голову Івано-Франківська від “Платформи громад” вважає, що в пріоритеті має бути будівництво мостів, садків, питання освіти.

«Бруківка, звичайно, потрібна, але перш за все будемо робити те, що потрібно, а потім те, що буде робити місто красивішим. В пріоритеті – мости і освіта. Є таке питання як садки, є електронні черги, батьки хвилюються, не знають, як записатися. Треба будувати садки і через декілька років ця проблема зникне. Ми маємо зробити так, щоб дитсадки змагалися за дітей, а не батьки думали, як віддати дитину туди», - переконаний Василь Стефанишин.

Схожі новини