У Косові представили кандидатів до всіх рівнів рад Косівського району від Політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Платформа громад”

Вчора, 4 жовтня, у День вчителя, на майдані Незалежності м. Косів Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Платформа громад” представила кандидатів до всіх рівнів рад Косівського району.

Урочистий захід розпочався із виконання Державного Гімну України та молитви “Отче Наш” у виконанні відомої співачки, нашої землячки та ведучої заходу МаріАнни Гавриш, покладеної на музику Народного артиста України Остапа Гавриша.

Тарас Виноградник, кандидат в депутати до Івано-Франківської обласної ради від Політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Платформа громад”, діючий депутат Івано-Франківщини передав найщиріші вітання від голови партії Олега Гончарука. – “Ми – місцева політична партія, закликали у свої лави всіх тих професіоналів, які готові працювати на благо Прикарпаття, зокрема Косівщини. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Платформа громад” зареєструвала 1333 кандидати в депутати на чергові і перші місцеві вибори 25 жовтня 2020 року. Це знані науковці, управлінці, освітяни, медики, діячі культури, правники, які мають повагу у громадах, своєю працею вже показали свій потенціал”, - зауважив Тарас Теофілович.

Ведуча урочистого заходу МаріАнна Гавриш представила кандидатів від Косівщини до обласної ради: Дмитра Дзвінчука, Тараса Боринського, Василя Ропара, Ольгу Медвідь, Лесю Ванчак. Депутат обласної ради Дмитро Дзвінчук, привітав всіх освітян з їхнім професійним святом та зазначив: “Ми не вперше йдемо на вибори, не вперше плекаємо надії на зміни. Сьогодні вибори чекають на нас, бо саме після цих місцевих виборів відбудеться перезавантаження влади в Україні”. Організатор заходу, кандидат у депутати до Івано-Франківської обласної ради, уродженець с. Шешори Тарас Боринський звернувся до громади: “Вірю, що з командою фахівців, професіоналів своєї справи, які є у Політичній партії “Всеукраїнське об’єднання “Платформа громад”, ми зможемо змінити на краще нашу область, нашу Косівщину, наші громади”.

Почергово вчора, погожого осіннього дня, були представлені кандидати на чергові і перші місцеві вибори до всіх рад Косівщини: Косівської районної ради, Косівської міської територіальної громади, Кутської та Яблунівської селищних територіальних громад, Рожнівської і Космацької сільських територіальних громад.

Знаково, що Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Платформа громад” не висуває свого кандидата на голову Косівської міської територіальної громади і на місцевих виборах підтримуватиме діючого очільника міста Юрія Плосконоса.

Концертна програма заходу продовжилася музичними вітаннями Народного артиста України Остапа Гавриша, співачки МаріАнни Гавриш та ансамблю бандуристів “Сонячна струна”.

Представлення кандидатів до всіх рівнів рад Косівського району від Політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Платформа громад” відбулося у теплій, дружній атмосфері і завершилося спільним фото учасників заходу на головному майдані міста Косова.

Схожі новини