«Платформа Громад» підписала з громадським центром «Еталон» меморандум про реалізацію заходів зі створення комфортного бізнес-середовища в Івано-Франківській громаді

Бізнес і влада - для громади
«Платформа Громад» підписала з громадським центром «Еталон» меморандум про реалізацію заходів зі створення комфортного бізнес-середовища в Івано-Франківській громаді.
Підписання відбулося у вівторок, 13 жовтня, під час круглого столу з обговорення пропозицій від бізнесу для влади.
На зустрічі були представники всеукраїнського об’єднання «Платформа Громад» - Василь Стефанишин - кандидат на посаду міського голови, а також Олег Лєпєнін - кандидат до Івано-Франківської міської ради по виборчому округу № 6.
Як наголосив Василь Стефанишин, важливо надати талановитій молоді міста можливість розвитку ще під час навчання.
Водночас Олег Лєпєнін акцентував увагу присутніх на тому, що влада та бізнес мають працювати злагоджено задля розвитку громади, не створюючи штучних перешкод.
«В Івано-Франківську гостро стоїть питання нестачі кваліфікованих кадрів інженерів та фахових робітників. У регіоні потрібно створити сприятливий клімат для інвесторів, щоб вони заходили у місто та залишалися у бізнес-середовищі, - зазначив Олег Лєпєнін. - Тому важливо владі та бізнесу рухатися в одному напрямку, розвиваючи регіон».
Як йдеться у Меморандумі, у разі обрання кандидатів «Платформи Громад» депутатами, впродовж своєї каденції вони реалізовуватимуть заходи зі створення комфортного бізнес-середовища в Івано-Франківській громаді та усіляко сприятимуть розвитку малого і середнього бізнесу.
Крім того, обговорили питання про популяризацію статусу підприємця. Кандидати наголосили: потрібно доносити до населення, що бізнес і підприємці - це не загроза, а навпаки, розвиток регіону. Державних коштів не існує, переконані кандидати від «Платформи Громад», є кошти платників податків.
Захід відбувся за участі бізнес-спільноти, представників бізнес-об’єднань та неурядового сектору.

Схожі новини