Іван Депутович, кандидат до Івано-Франківської обласної ради про право вибору 25 жовтня

25 жовтня тисячі наших краян прийдуть на виборчі дільниці, щоб взяти участь у місцевих виборах. За даними ЦВК у нашому теперішньому Рожнятівському районі участь у них братимуть 7 політичних партій. Як виборцеві розібратись у цьому політичному вінегреті? Як зробити правильний вибір?
Чимало людей нині кажуть, що вже стомилися від виборів і політики: вже нікому не вірять. І зрозуміти їх можна, бо вони не бачать очікуваних позитивних зрушень. Життя стає все важчим, особливо на даному етапі в умовах пандемії коронавірусу. Але ніхто в світі кращого устрою, а ніж демократія ще не придумав. І вибори дають нам черговий шанс для очищення, обрання людей, які мають принципи та ідеали, а не затьмарені жадобою наживи та обману.
Переконаний, що 25 жовтня усі виборці повинні виявити максимальну активність і прийти на виборчі дільниці. У тому числі для того, щоб ваш голос не вкрали. Бо чого потім нарікати? Не даймо себе в черговий раз ошукати. Дехто вже не вірить у зміни. Але зневіра вбиває майбутнє і пожирає людину зсередини. Справжній християнин не має права бути маловірним!
За якими ж критеріями людям розпізнати гідного кандидата? Мусимо розпізнати, якою ця людина була упродовж свого свідомого життя. Чи не зловживала довірою людей? Не брехала? Не крала? Порядність і репутація, принциповість та щирість, відкритість та людяність, ініціативність і високий моральний дух – ось ці критерії за якими треба обирати майбутніх депутатів. Важливими є також їх фаховість, практичний досвід та готовність жертвувати для громади найдорожчим.
Окрім того, надзвичайно важливим є те, що люди повинні оцінювати окрім політичної сили самого кандидата. Саме конкретна людина, за яку проголосують виборці буде мати важелі впливу на розвиток і наповнення бюджету громади.
Тому основним чинником є моральність кандидата, його ідеологічний стержень. Чи знову виборці не спокусяться на якісь подачки чи псевдопатріотичні заклики, коли людина своїм виглядом демонструє патріотичні ідеї, а своїми діями доводить протилежне?
Закликаю усіх краян голосувати з холодним розумом, але гарячим серцем. Ми мусимо обрати у місцеві ради достойних людей, яких серед жителів нашого Рожнятівського району є достатньо.
Окремо хочеться наголосити про передвиборчі перегони. Кожна політична сила чи кандидат самі і свідомо обирають форму і методи таких перегонів. Окремі із них вибрали найбільш низький і цинічний шлях привернути на себе увагу – шлях виливання бруду, наклепу, брехні та зла на інших і таким провокативним способом завоювати прихильність виборців до своєї політичної сили. З особливою нахабністю роблять це через Інтернет-мережі з вигаданими іменами і групами. Так і хочеться згадати слова Вільяма Шекспіра «Гріхи чужі судити Ви так справно рветесь, Почніть з своїх і до чужих не доберетесь». Шлях обману і неправди веде в нікуди, бо вони є сутністю будь-якого гріха, усякого зла.
Не купуймось на це! Глибоко роздумуючи, переконаймося і добре порадьмося з власною совістю, перш ніж обрати когось. Кожен з нас, кидаючи в скриньку для голосування бюлетень з певною позначкою, обирає майбутній шлях розвитку громади, а значить і держави. Ми самі собі обираємо і несемо відповідальність за обрання долі. І жодні виправдання за безвідповідальне чи аморальне голосування не врятують нас від наслідків нашого вибору. Одного дня доведеться скласти перед Богом рахунок і за це, адже кожному із нас Бог дав принаймні три складові – життя, розум і право вибору.

Схожі новини