Ігор Тринів отримав подяку від митрополита Володимира Війтишина

Один з лідерів команди «Платформи громад», директор Рогатинського аграрного коледжу Ігор Тринів отримав грамоту від Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ Володимира Війтишина за внесок для добра і розвитку парафії та щиру жертовність у парафіяльній спільноті.

Високу відзнаку Ігорю Васильовичу вручили під час відзначення храмового свята.

«До мене звернулися, як до директора Рогатинського державного аграрного коледжу і депутата облради, щоб допомогти храму. За п’ять років ми зробили тут сходи, поточний ремонт та багато іншого. Втім, це не єдина церква якій ми допомагали. Під час святкування храму було багато священників, людей. Дуже радію, що можу допомагати громаді у вирішенні важливих проблем», - каже Ігор Тринів.

Варто зауважити, що на святкуванні також був присутній голова партії «Платформа громад» Олег Романович Гончарук, який щиро привітав мешканців з храмовим святом та Ігоря Триніва з високою відзнакою.

Також хочеться наголосити, що очолюваний Ігорем Тринівим навчальний заклад, активно співпрацює з церквою. Студенти беруть участь у релігійних заходах, допомагають розвозити їжу для людей похилого віку. Також більше 35 студентів коледжу безкоштовно харчуються при церкві, це сироти, напівсироти, бідні, багатодітні.

 

Схожі новини